
Тук вижте безплотното ръководство за Husqvarna Automower 310. Прочетохте ли ръководството, но отговаря ли то на Вашия въпрос? Тогава задайте въпроса си на тази страница на други собственици на Husqvarna Automower 310. Задайте въпроса си тук




Husqvarna Automower 310 е роботизирана косачка за тревни площи. Препоръчителната площ, която може да почисти е 1000 кв.м. Минималната височина на рязане е 20 мм, а максималната - 60 мм. Тя се зарежда за около 1 час. Широчината на косене е 220 мм. Размерите на устройството са следните: дължина - 630 мм, ширина - 510 мм и височина - 250 мм. Теглото на уреда е 9000 грама. Husqvarna Automower 310 е уред, който реже тревата, без да е необходимо някой да управлява косачката. Тя е изключително полезна за по-големи тревни площи, защото ще спести много време на собственика. Тази модел косачка е проектирана така, че да може да реже тревата очень бавно, но ефективно и в дълбочина. Системата за зареждане е много бърза, за да използвате повече време на почистване на тревната площ. Косачката е изработена от висококачествени материали, за да гарантира надеждност и дълготрайна употреба. Husqvarna Automower 310 е косачка, която може да бъде доверена за лесно почистване и поддръжка на големи тревни площи. Уредът е лесен за управление и ефективно изпълнява работата, за която е предназначен. Косачката е направена в съответствие с най-високите стандарти за качество, за да гарантира дълготрайна употреба.

| Марка | Husqvarna |
| Модел | Automower 310 | 967 62 35-04 |
| Продукт | косачка |
| EAN | 7393089370281 |
| Език | български |
| Вид файл | Ръководство за потребителя (PDF) |
| Тип | Роботизирана градинска косачка |
| Цвят на продукта | Сив |
| Препоръчителна площ за окосяване | 1000 м² |
| Минимална височина на рязане | 20 мм |
| Максимална височина на рязане | 60 мм |
| Ширина на рязане | 220 мм |
| Събирач на трева | - |
| Обем за събрана трева | - Д |
| Вграден дисплей | ✓ |
| Тип дисплей | LCD |
| Таймер | ✓ |
| Ниво на шума | 58 dB |
| Устойчив на атмосферни влияния | ✓ |
| Максимално работно изкачване | 40 |
| Автоматично връщане към базовата станция | ✓ |
| Мощност | - W |
| Време за зареждане | 1 ч |
| Технология на батерията | Литиево-йонна (Li-Ion) |
| Консумация на енергия (стандартно) | 25 W |
| Консумация на енергия за месец (макс.) | 7 кВтч |
| Живот на батерията (макс.) | 70 мин |
| Дълбочина | 630 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Височина | 250 мм |
| Тегло | 9000 г |
Не можете да намерите отговора на въпроса си в ръководството? Може да намерите отговора на въпроса си в често задаваните въпроси относно Husqvarna Automower 310 по-долу.
Husqvarna Automower 310 тежи 9000 г.
Когато тревата е по-висока от 4,5 см, трябва да се окоси. Идеалната височина е между 3 и 4,5 см.
През пролетта тревата трябва да се коси всяка седмица, докато през лятото е достатъчно веднъж на две седмици.
Можете, но резултатът е по-добър при сухо време. Когато тревата е мокра, може лесно да се слепи и да задръсти косачката.
Husqvarna Automower 310 има височина от 250 мм.
Husqvarna Automower 310 има ширина от 510 мм.
Husqvarna Automower 310 има дълбочина от 630 мм.
Да, ръководството на Husqvarna Automower 310 се предлага на български.
Не можете ли да откриете въпроса си? Задайте въпроса си тук
Няма резултати
Имате ли въпрос относно Husqvarna Automower 310?
Въпросът Ви за Husqvarna ли се отнася и няма ли отговор на него в ръководството?
Въпрос и отговор
Брой въпроси: 6Здравейте. Проблем с робота. Изчерпи батерията, като механикът помисли, че това е причината. Просто мига и звучи във дисплея. Показва Husqvarna 310. След това превключва само на синьо и звучи. След това отново се появява Husqvarna 310. Превключва между тях постоянно.
въздухопровод-добър ден. Изключих, включих косачката, стоях с телефона в близост до нея. В настройките на Bluetooth ми съобщава за свързване с 310. Някой знае ли какво да направя? Благодаря Л.
Липсва сигнал от петлата на дисплея. В противен случай има захранване и всичко изглежда нормално. Няма повреда по кабела, получих изненадващо съобщение за грешка след като спрях ръчно. Husqvarna 315x.
Някои знае ли проблема защо моят Husqvarna Automower 310 не се пресича напълно в зарядната си станция? Той лесно открива станцията и среща клемите, но трябва да му се даде последният тласък за да бъде напълно в станцията.
Това съобщение е преведено автоматичноЗдравейте, моят робот Husqvarna 110 понякога спира по средата на тревната площа без захранване, мисля, че проблемът е в двата релси, които се движат в зарядното устройство, какво трябва да направя, може ли да ги намажа с нещо ...?
Това съобщение е преведено автоматичноАвтоматичната косачка Husqvarna Automower 310 не работи. Получавам съобщение "Активиран е предният сензор за сблъскване" и "ok" е отбелязано. Не мога да стартирам робота. Натискам "ok" за стартиране, но се връщам към същото съобщение. Изключих захранването и го стартирах отново, но същото съобщение се появява. Тя е на година. Какво трябва да направя? Трябва ли да направя фабрично нулиране или има друг начин, без да трябва да преинсталирам всичко отново?